Kwesta na cmentarzach zako?czona

Autor: Ks. Pawe? Anio?     niedziela, 04 listopada 2012r., 18:28

Przez pi?? dni wolontariusze i cz?onkowie Akcji Katolickiej na dwĂłch cmentarzach ostrowieckich zebrali 11.127,69 z?otych i 2 Euro. "?niegowa oraz deszczowa pogoda by?a przyczyn?, ?e kwestowlai?my zamiast dziesi?ciu dni tylko przez pi?? i to jeszcze w mniejszym wymiarze czasowym i daltego wynik zebralnych pieni?dzy jest mniejszy ni? w zesz?ym roku - podsumowuje akcje Pani Sabina Czajczyk. Dzi?kujemy wszystkim Ofiarodawcom i Wolontariuszom za wsparcie na rzecz Domu Ulgi w Cierpieniu im. Jana Paw?a II". Zebrana kwota przeznaczona b?dzie na zakup sprzetu rehabilitacyjnego dla dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego (aparat do elektroterapii) oraz zakupu mebli do nowych sal: tearpii zaj?ciowej i logopedycznej. W budynku przy ul Focha 5 obecnie przygotowywane s? pomieszczenia na pierwszym i drugim pi?trze pod hospicjum stacjonarne. Najwi?kszym zakupem w 2013 roku b?dzie niezb?dna winda towarowa medyczna oraz remont zabytkowej klatki schodowej wykonanej z lastriko szko?y lwowskiej (?acznie tylko te dwie inwestycje to koszt ok. 300 tys. z?otych).