Kwesty na cmentarzach

Autor: Ks. Pawe? Anio?     piątek, 02 listopada 2012r., 06:47

1 listopada na cmentarzu parafialnym przy ul. Denkowskiej i cmentarzu komunalnym przy ul. D?ugiej 67 wolontariuszy zebra?o na sprz?t rehabilitacyjny dla dzieci 6.183,54 z? i 2 Euro. Kwesta b?dzie kontynuowana do niedzieli 4 listopada br. ??cznie do niedzieli zebrali?my 9 825,69 z?otych i 2 Euro. Ka?da z?otĂłwka to mozliwo?? pomocy kolejnym osobom chorym. W tym roku za zebrane ?rodki zakupiony zostanie sprz?t specjalistyczny do rehabilitacji i logopedii. Dzi?kujemy Ofiarodawcom i Wolontariuszom za wszelk? pomoc.